Těšíme se na Ježíška aneb Adventní hra v Zelenči

Také už se nemůžete dočkat Vánoc? Pojďte si s dětmi zkrátit čekání na Ježíška. Připravili jsme adventní kalendář tak trochu jinak.

Od 1. do 23. prosince se každé odpoledne rozsvítí nazdobené okno v některém ze zelenečských domů. Úkolem dětí bude dům najít pomocí hádanky nebo GPS souřadnic a podle čísla v okně vymalovat správný domeček na svém adventním kalendáři. Kromě čísel budou na oknech také vánoční symboly, které mohou děti kreslit do soutěžního listu.

24. prosince si pak můžete ozdobit okno u Vás doma, aby vás Ježíšek lépe našel. Budeme rádi, když nám vaše okna vyfotíte a fotky pošlete na e-mail info@spolekzelenec.cz nebo nasdílíte na zdi facebookové události Adventní hra v Zelenči.

Hádanky i GPS souřadnice odtajníme každé ráno zde nebo na zdi facebookové události.

Jednotlivá okna budou rozsvícena vždy od 16:30 do 19:30. Pokud některý den procházku nestihnete, nic se neděje. Každou adventní neděli znovu rozsvítíme všechna doposud rozsvícená okna. Během hry jsou za děti zodpovědní rodiče.

Adventní kalendáře i soutěžní listy si můžete vyzvednout u prvního rozsvíceného okna nebo stáhnout níže. Dětem ve školce je rozdají paní učitelky.

Kdo vhodí vyplněný soutěžní list do připravené schránky, může se těšit i na odměnu.
Schránka bude umístěna od 24. do 31. 12. 2021 na adrese prvního osvětleného okna.

Přejeme krásný adventní čas s procházkami po Zelenči.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.