Volba do výboru Spolku

Milí členové,
 
rádi bychom Vás informovali o nadcházející volbě do vedení Spolku, která se bude konat na členské schůzi v průběhu listopadu a vyzvali Vás tímto k Vaší kandidatuře.
 
Současní členové výboru byli zvoleni na 3 roky a jejich mandát končí 2.12.2021. Vzhledem k pracovní vytíženosti současných členů výboru bude nutné vedení Spolku obměnit.
 
Prosím, přemýšlejte tedy, kdo byste měl zájem se aktivně na fungování Spolku podílet a nenechat jej po 10 letech činnosti padnout. Spolek je ve velmi dobrém stavu – majetkově vybaven pro mnoho akcí (nový stan, hry pro děti, skákací hrad atd.) Má dostatečnou finanční rezervu na zajištění svého provozu a drobné výdaje, dále je i finančně podporován obcí a má širokou členskou základnu (přes 200 členů). Se změnou vedení školy se také otevírá prostor pro nové nastavení a rozvoj spolupráce se ZŠ. Rádi bychom Spolek předali někomu, kdo ho povede se stejným či větším nadšením a elánem, s jakým jsme to dělali my.
 
V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho krátkého medailonku, kterým se ostatním představíte (Vaše jméno, bydliště, proč chcete být ve vedení Spolku, případně Vaše další vize), a to nejpozději do 6.10.2021 na adresu info@spolekzelenec.cz, nebo mě neváhejte osobně kontaktovat
 
Za Spolek Zlata Nácovská – zlata.nacovska@seznam.cz
Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *