Narozeninový X. benefiční ples se vydařil

Náš již X. benefiční ples, na kterém jsme oslavili jeho X. narozeniny, je úspěšně za námi.

Věříme, že si ho všichni užili a dobře se bavili. Petra Moravečková letos předala štafetu v organizaci a poprvé se nepřevlékala do kostýmu a ples si užívala jako ostatní hosté, patří jí velký dík za předání materiálů a know-how, na které se dalo s přípravami dobře navázat. Organizaci od ní převzala Lenka Kvěchová, která spolu s Danielou Červenclovou, Radkou Otovou, Jirkou Otou, Martinou Jindrovou, Zlatou Nácovskou, Katkou Soustružníkovou, Petrem Kašíkem, Honzou Moravečkem a Míšou Šimonovou, Klárkou Červenclovou, Lubošem Soustružníkem ml., Romanou Šulcovou, Matyášem a Mikulášem Jindrovými, Luckou Kašíkovou, Šárkou Filipskou, Marií a Petrem Suchanovými a paní ředitelkou Malou, vše perfektně připravili. Všem velký dík!  Na letošním narozeninovém ročníku jsme zavzpomínali na historii plesu a navštívil nás i známý učitel Igor Hnízdo.  Samozřejmě nechybělo ani zajímavé taneční vystoupení.

Tombola byla jako vždy velmi bohatá, letos jsme měli i speciální cenu v podobě čerstvě vyloveného amura, kterého nám těsně před plesem připravil pan starosta. A jako první cena ve slosování vstupenek nemohlo být nic jiného než narozeninový dort, který pro nás připravila firma Dorty Praha. To vše za doprovodu úžasné hudební skupiny Horváth Band a moderátorky Ivy Lecké.

Ještě jednou děkujeme všem organizátorům a sponzorům, kteří se na přípravě letošního plesu podíleli a všem, kteří přišli a koupí vstupenek, lístků do tomboly a aktivní účastí na dražbě tak přispěli na nákup potřebných pomůcek pro naši základní a mateřskou školu.