Přihlášení k odběru novinek
Archiv

Letos vyrazil náš táborový tým Spolku s 92 dětmi a s deseti ověřenými vedoucími do rekreačního střediska Varvažov u Písku.

Téma „Detektivové na stopě“ všechny děti proměnilo v agenty, ve svých týmech společně řeší záhady, pátrají a ochalují zločiny a snaží se překonávat různé nástrahy na ně přichystané. Vedoucí zase střídají převleky a užívají si pestré role tajných služeb, škůdců monarchie a dalších zločinců.  Je to dobrodrůžo jak má být, pašeráci agenty třeba nepustí jen tak projít přes most, musí táhnout za jeden provaz a naučit se dobře strategicky plánovat cestu, hledat důkazy, ale stíhají i sportovat, plavat, jen tak lelkovat u vody, vyblbnout se atd..

Děti ze Zelenče jsou bezvadná parta, kamarádi a parťáci, co se podporují a nenechají druhé ve štychu. I když u těch malých (jezdí s námi děti už od šesti let) občas kápne slzička stezku po domově, větší je rychle rozptýlí nebo utěší a zase jsou úsměvy na tvářích. A nejvíc všichni září u společných večerních diskoték a táboráků.

Jsme rádi, že můžeme i takto rodiče, naše členy i nečleny podpořit ve volném prázdninovém týdnu, kdy často i sourozenecké dvojice si užívají náš osvědčený tábor 🙂