Monthly Archives: Září 2017

5.ročníku zelenečského MTB  závodu

neděle 24.9.2017

Kategorie:

Nejmenší ODRÁŽEDLA dívky 2013 a ml.

  1. Agáta Bajzíková
  2. Anna Kociánová

Nejmenší ODRÁŽEDLA chlapci 2013 a ml.

  1. Max Svoboda
  2. Richard Štefanka 
  3. Ota Doležal  
  4. František Kroupa 
  5. Václav Kroupa
  6. Markus Neubauer
  7. Tino Žák
  8. Matěj Karkoška
  9. Timmy Novák

Nejmenší KOLA (dívky+chlapci) 2013 a ml.

  1. Elle Maria Huža
  2. Adéla Tuhovčáková 
  3. Veronika Srbová  
  4. Amélie Havrdová 
  5. Tomáš Klobouček

Předškolačky 2011/2012                     

  1. Veronika Třešňáková
  2. Veronika Olejníková
  3. Ema Marie Gazdová
  4. Laura Sulková
  5. Lina Neubauerová
  6. Linda Kratochvílová
  7. Sofie Kargerová
  8. Tereza Knězová
  9. Agáta Hužvíková

Předškoláci 2011/2012                    

  1. Marek Štěpnička
  2. Adam Pozner
  3. René Čekan
  4. Lukáš Červený
  5. Oliver Bajzík
  6. Luka Žák
  7. Pavel Švancar

Martin Šťastný – do cíle dojel na 2. místě, závodil však nedopatřením v kategorii o jednu nižší

Nejmenší školačky 2009/2010                                    

  1. Nikol Poznerová
  2. Pavla Kratochvílová
  3. Linda Smržová
  4. Tereza Krejčová
  5. Ella Neubauerová
  6. Sofie Dagan
  7. Kateřina Švancarová
  8. Anežka Jaklová
  9. Kateřina Tuhovčáková
  10. Nela Zerzánová

Nejmenší školáci 2009/2010                                   

  1. Jan Třešňák
  2. Adam Štěpnička
  3. Jakub Goldschmied
  4. Jáchym Kocáb
  5. Matouš Kopa
  6. Lukáš Líska
  7. Nikodém Šmíd
  8. Jiří Srb
  9. Šimon Havrda
  10. Teodor Hrdina

Větší školačky  2007/2008

  1. Markéta Bernatová
  2. Andrea Kučerová
  3. Karin Truhlářová
  4. Tara Truhlářová – závodila v kategorii o jednu vyšší

Větší školáci  2007/2008

  1. Sebastian Dagan
  2. Vít Krošlák
  3. Martin Novotný
  4. Šimon Kopa
  5. David Červený
  6. Štěpán Sýkora
  7. Norbert Kuba
  8. Samuel Čižík
  9. Matyáš Karger
  10. Lukáš Blecha
  11. Vojtěch Doležal
  12. Mateo Žák
  13. Šimon Gazdo

Mladší žačky 2005/2006  

  1. Josefína Kubová

Mladší žáci 2005/2006

  1. Matyáš Böhm
  2. Václav Třešňák
  3. Jan Seifert
  4. Michal Goldschmied
  5. Daniel Čižík

Starší žačky 2003/2004

  1. Jana Majerová
  2. Anastázie Horáková

Starší žáci 2003/2004

  1. Matěj Mikeš
  2. Kryštof Schovánek
  3. Martin Kudrnovský
  4. Mathew Novák
  5. Vojtěch Karger

Juniorky 2002 a starší

Junioři 2002 a starší

  1. Petr Kudrnovský
  2. Jakub Kocáb

Ženy : 

  1. Jana Kudrnovská
  2. Sylvia Štefanková
  3. Jana Majerová

Muži : 

  1. Lukáš Majer
  2. Radim Neubauer
  3. Jaroslav Chaluš
  4. Štěpán Mikeš
  5. Petr Plášil
  6. Filip Hrdina
  7. Vít Kudrnovský
  8. Jan Kuba
  9. Pavel Truhlář
  10. Petr Novotný
  11. Martin Červený

Celkem       99  závodníků, startovné navíc uhradil Miroslav Bauer

První půlkulatý ročník tradičního cyklistického závodu startuje už v neděli 24. září na obvyklém místě pod valem „U Kapličky“.

AAA CYKLO 2017